images4

Шановні односельчани!

 

      Двадцять п’ять років тому, 24 серпня 1991 року, збулася мрія українського народу про свободу і відродження Української державності. Це стало результатом тисячолітньої боротьби українців за свою державу, яка принесла нам перемогу ціною мільйонних жертв з часів козацьких звитяг, кривавих битв національно-визвольної боротьби періоду ХХ століття, непоправних втрат українського народу в умовах більшовицького терору й політичних репресій. За свободу рідної землі поклали свої голови Герої Небесної Сотні й кращі сини і дочки України, які  стали на захист незалежності й територіальної цілісності нашої країни вже в сучасних умовах, коли у 2014 році розпочалася російська агресія на Півдні та Сході Української держави.

23 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України, який є символом державності України. Під цим синьо-жовтим стягом мільйони українців боролися за волю і державну незалежність України й сьогодні наші воїни мужньо захищають рідну землю від ворожої навали. Ми вдячні учасникам АТО с.Яблунів за мужність у боях за рідну землю, за те, що Ви стійко захищаєте незалежність й територіальну цілісність України.

Сьогодення ставить перед кожним з нас завдання єднання для захисту державної незалежності України, підтримки Української армії, піднесення спільною працею соціально-економічного розвитку нашої країни.

З нагоди відзначення 25–ї річниці  Незалежності України щиро вітаємо жителів сіл Яблунів та Новоселиця, бажаємо щастя, добробуту й мирного неба над українською землею. Пам’ятаймо завжди, що свобода і незалежність України – наш найцінніший здобуток.

Вічна слава полеглим за волю України!

Слава Україні!

                                                                                    Голова Яблунівської сільської ради